Wyniki VI Konkursu Wiedzy o św. Barbarze i Tradycjach Górniczych
2016-11-24 13:49:26



Wyniki VI Konkursu Wiedzy o św. Barbarze i Tradycjach Górniczych

Wyniki VI Konkursu Wiedzy o św. Barbarze i Tradycjach Górniczych organizowanego przez Zespół szkół Górniczych w Łęcznej. Konkurs odbywa się pod patronatem: Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego, Proboszcza Parafii św. Barbary w Łęcznej, Starosty Łęczyńskiego oraz Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A.

Celem konkursu jest: propagowanie wiedzy na temat Świętej Barbary oraz tradycji górniczych.

Kategoria praca multimedialna                       

I miejsce – Julia Czech kl. II, Gimnazjum Publiczne w Ludwinie

II miejsce – Daria Gregorowicz kl. III, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

III miejsce – Kacper Trębacz kl. II, Gimnazjum nr 2 im. Prof. J. Samsonowicza w Łęcznej


Kategoria praca plastyczna

Kategoria: szkoła podstawowa klasy IV-VI

I miejsce – Katarzyna Drozd kl. V, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej

II miejsce – Matylda Wójcik kl. V, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej

III miejsce – Amelia Grzywacz kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej

Wyróżnienia

1. Dawid Fiszka-Borzyszkowski, kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej

2. Emilia Gańska, kl. IV Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Milejowie

3. Weronika Marcinek, kl. IV Szkoła Podstawowa w Zezulinie


Kategoria: szkoła podstawowa
klasy I-III

I miejsce – Maja Kondracka kl. II, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Łańcuchowie

II miejsce – Zuzanna Pawlak kl. II, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie

III miejsce – Martyna Jakubowska kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej

Wyróżnienia

1. Oliwia Prończuk, kl. III Szkoła Podstawowa w Zezulinie

2. Łukasz Walkowski, kl. III Szkoła Podstawowa w Zezulinie

3. Maryla Kowalewska, kl. II Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Łańcuchowie


Nagroda specjalna -
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Łęcznej

I miejsce – Dominik Skoczylas

II miejsce – Jakub Gziut

III miejsce – Klaudia Wojtaluk vel Boczkaluk, Sebastian Maleszyk, Wiktoria Wójcik

Gala wręczenia nagród dla zwycięzców nastąpi 2 grudnia o godz. 11.00, podczas szkolnych uroczystości barbórkowych.

Galeria
Zostaw komentarz