Charytatywna licytacja z Gónikiem Łęczna
2018-05-28 14:08:28


W niedzielę podczas meczu Górnika Łęczna
odbyła się charytatywna licytacja

Z inicjatywą wsparcia leczenia chorej dziewczynki z porażeniem mózgowym wystąpiło Szkolne Koło Wolontariatu w ZSG w Łęcznej. Razem z nauczycielami wychowania fizycznego i we współpracy z Górnikiem Łęczna zorganizowali licytację koszulek znanych piłkarzy.

Licytacja odbyła się w niedzielę 27 maja 2018 r. w przerwie zwycięskiego (jak już wiadomo) meczu Górnika Łęczna z RKS Raków z Częstochowy. Licytowano koszulki: Pawła Jaroszyńskiego (wychowanka Górnika Łęczna, obecnie grającego w A.C. ChievoVerona), Mariusza Pawelca (który karierę rozpoczynał w Górniku Łęczna, aktualnie piłkarza Śląsk Wrocław, reprezentanta Polski w różnych kategoriach wiekowych), Grzegorza Bonina (zawodnik Górnika Łęczna, powoływanego do reprezentacji Polski w różnych meczach towarzyskich).


Następna licytacja w środę na boiskach ZSG w Łęcznej

Dzięki tej inicjatywie i wsparciu ze strony Górnika Łęczna wylicytowano koszulkę Jaroszyńskiego za 1500 zł oraz pozostałe po 500 zł. Razem uzyskano 2500 zł. Nie koniec na tym, w środę na terenie boisk sportowych ZSG w Łęcznej przy ul. Bogdanowicza 9 odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSG w Łęcznej. Podczas charytatywnego turnieju będzie możliwość wylicytowania koszulek znanych piłkarzy polskich drużyn i nie tylko. Dodatkowo zwycięska drużyna rozegra mecz towarzyski z I drużyną Górnika Łęczna. Turniej odbędzie się w środę 30 maja 2018 r. o godz. 8.30. Zapraszamy do udziału w licytacji.


Galeria

Zostaw komentarz