Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSG
2018-05-10 11:26:18

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSG

Dyrektor Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej zaprasza uczniów klas gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w charytatywnym Turnieju Piłki Noźnej o Puchar Dyrektora ZSG w Łęcznej, którego organizatorem jest Szkolne Koło Wolontariatu.

Podczas charytatywnego turnieju będzie możliwość wylicytowania koszulek znanych piłkarzy polskich drużyn i nie tylko. Zebrane podczas turnieju środki zostaną przeznaczone na pomoc Helence Dylewskiej, trzyletniej dziewczynce z mózgowym porażeniem dziecięcym, dlatego gorąco zachęcam do udziału w tej imprezie. Dodatkowo zwycięska drużyna rozegra mecz towarzyski z I drużyną Górnika Łęczna.

Turniej odbędzie się w środę 30 maja 2018 r. o godz. 8.30 na obiektach sportowych ZSG w Łęcznej przy ul. Bogdanowicza 9. System rozgrywek turnieju uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn.

Zgłoszenia prosimy kierować do pana Adama Mateja, nauczyciela odpowiedzialnego za organizację turnieju, pod nr tel. 661 688 000. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń 22 maja 2018 r.

Zostaw komentarz