Dzień Kobiet w ZSG
2018-03-10 09:57:51


Ta piosenka jest dla dziewczyny dla szatynki, rudej i blondyny …

8 marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet młodzi panowie z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej przygotowali niespodziankę dla pięknych łęcznianek. Z samego rana z naręczem kwiatów, słodyczami, uśmiechem, ogromną dawką uprzejmości, wspomagani przez szkolnych muzyków wyruszyli składać życzenia.

Adepci szkoły górniczej odwiedzili Szkołę Podstawową nr 4, nr 2, Przedszkole nr 2, Starostwo Powiatowe oraz ZS im. KK. Jagiellończyka w Łęcznej. Odświętnie ubrani panowie wszystkie młodsze i starsze kobiety obdarowywali piosenką, cukierkami i symbolem zbliżającej się wiosny, żonkilem. W czasie wizyt nie zabrakło też komplementów i miłych słów kierowanych do płci pięknej. Szarmanckie zachowanie uczniów ZSG spotkało się z ogromną radością i życzliwością. Górnicze mundury, umiejętności muzyczne robiły na damskiej części łęczyńskiej społeczności niesamowite wrażenie. 

Radosny uśmiech na twarzach pań, dziewcząt a także dziewczynek, upewnił młodych mężczyzn, że do serca kobiet trafia się także przez dżentelmeńskie zachowanie i piękne kwiaty.

Przedstawiciele dominującej liczebnie płci w ZSG pamiętali również o koleżankach i paniach pracujących w rodzimej szkole, wszystkie obdarowali kwiatami, dołączając życzenia oprawione muzyką.

Eleganccy panowie z ZSG, którzy w ten miły sposób uczcili Święto Kobiet to: Jarosław Czubacki, Paweł Kaczmarzewski, Krzysztof Podlodowski, Adam Serej, Przemysław Jurecki (akordeon), Karol Kwiatkowski (saksofon), Daniel Roślik (gitara), Adam Matej (nauczyciel).

Galeria

Zostaw komentarz