Kreatywna autoprezentacja
2013-11-14 11:11:28

 Kreatywna autoprezentacja

14 listopada 2013 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Górniczych uczestniczyli w warsztatach z „Kreatywnej autoprezentacji” poprowadzonych przez Katarzynę Zajączkowską z Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

W wielu sytuacjach życiowych jesteśmy narażani na ocenę ze strony osób trzecich. Matura, egzamin, rozmowa o pracę. Każda z tych sytuacji to możliwość zaprezentowania siebie poprzez wykorzystanie możliwości swojego ciała, gestu i głosu, tak aby wypaść jak najlepiej.

Warsztaty, w których uczestniczyli tegoroczni maturzyści miały pomóc im w rozwinięciu umiejętności autoprezentacji. Uczestnicy zapoznali się z technikami prezentowania siebie przed innymi ludźmi. Poznawali swoje mocne strony, uczyli sie kierować wywieranym wrażaniem, tak aby wypaść jak najlepiej. W trakcie spotkania uczniowie ćwiczyli techniki, które pomocne są w redukcji stresu, pozbyciu się tremy, np. w czasie egzaminów maturalnych.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty WSPA. Mamy nadzieję, że teraz zaprezentują się z jak najlepszej strony podczas egzaminów maturalnych.

Warsztaty są częścią działań, które Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej realizuje w ramach współpracy partnerskiej z WSPA w Lublinie.

Galeria

Zostaw komentarz