Łęczyńskie Targi Edukacyjne 2015
2015-03-19 10:00:31
18.03.2015. Łęczyńskie Targi Edukacyjne

„Najlepsza, cool, super, zakręcona jest jak słoik po ogórkach, po byku fest, duża, bezpłatna, jest w niej sklepik, pełna zakręconych ludzi, dobra, na wysokim poziomie kształcenia, wymagająca, twarda, górnicza, jest młoda, jest git, najlepsza szkoła w Lubelskiem, bezpieczna, popularna i z przyszłością. Jednym słowem w porzo!” – tak Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej prezentowali przed gimnazjalistami na Targach Łęczyńskich nasi uczniowie.

18 marca 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej zorganizowane zostały Targi Edukacyjne, w których udział wzięły szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu. Każda ze szkół starała się jak najatrakcyjniej przygotować swoje stoisko promocyjne, zwłaszcza, że organizatorzy ogłosili konkurs, na najciekawszą ekspozycję.

Ofertę edukacyjną zaprezentowały: Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej, Zespół Szkół w Ludwinie, Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Łęcznej, Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, Liceum Ogólnokształcące w Puchaczowie.

Swoją ofertę zaprezentowały także: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej.

Uczestnicy targów mieli okazję obejrzeć różnorodny i bogaty program, który wypełniły ciekawe prezentacje m.in. występy artystyczne uczniów każdej ze szkół.

Organizatorem Targów było Starostwo Powiatowe w Łęcznej wraz z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną.

Zostaw komentarz