Na staże do Malagi
2019-09-07 19:58:11


W sobotę uczniowie ZSG wyruszyli na staże do Malagi

W sobotę 7 września na staż w Hiszpanii wyruszyła kolejna 20 elektryków i mechaników. Uczniowie oprócz odbywania staży zawodowych będą mieli okazję zwiedzić wspaniałe miasto Malaga, gdzie będą mieszkali.

W czasie dwutygodniowego pobytu przewidzianych jest wiele atrakcji m.in.: zwiedzanie Katedry, Muzeum Picassa, XI-wiecznej twierdzy Alcazaba, Centrum Sztuki Współczesnej Museo Pompidou, a także Parque de Malaga. Zwiedzą X w. Giblarfaro castle i malownicze miasto Nerja.

Koszty wyjazdu całkowicie pokrywa projekt "ZSG w Łęcznej na staż" realizowany w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego". Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na zakończenie uczniowie otrzymają certyfikat Europass-Mobility, certyfikat od partnera zagranicznego oraz referencje. Do Polski wrócą 21 września, ale obiecali, że wrażeniami będą dzielili się na FB szkoły już w trakcie wyjazdu. Trzymamy za słowo.

Zostaw komentarz