„Nauczyciel na Medal” – głosuj na naszych nauczycieli
2018-10-29 11:17:39
„Nauczyciel na Medal” – plebiscyt Kuriera Lubelskiego

W tym roku Kurier Lubelski ruszył z akcją mającą na celu wyróżnienie najlepszych w swoim fachu nauczycieli z terenu województwa lubelskiego. Z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej do plebiscytu zostali nominowani: Marzena Golan, Ewa Pytka i Grzegorz Mazur. Głosujmy na nominowanych przez was nauczycieli.

Patronat honorowy nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Lubelskiego, partnerem głównym akcji jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Nagrody „Nauczyciel na Medal”

Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego podczas uroczystej gali, która odbędzie się po zakończeniu akcji. Zaproszenie na galę otrzymają wszyscy laureaci z każdego miasta i powiatu.

Etap I Powiatowy

Głosowanie będzie trwać do wtorku, 13 listopada br. do godz. 20. Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie medal Marszałka województwa lubelskiego i awans do wojewódzkiego finału plebiscytu.

Etap II Wojewódzki

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek 23 listopada i będzie trwać do piątku 30 listopada do godz. 20.

Głosujemy na panią Marzenę Golan * panią Ewę Pytkę * pana Grzegorza Mazura

Zostaw komentarz