Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
2013-06-10 10:55:54

„Z wiatrem i pod wiatr” – przegląd piosenki w Ludwinie

6 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Ludwinie odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Powiatowego Przeglądu Piosenki Turystycznej „Z wiatrem i pod wiatr”, zorganizowana pod honorowym patronatem Starosty Łęczyńskiego. W kategorii wokaliści drugie miejsce zajęła Magdalena Jasielska z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.

Przegląd obejmował kategorie wiekowe: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne oraz kategorie: soliści i zespoły. Wzięli w nim udział uczniowie z Jaszczowa, Ludwina, Łęcznej, Milejowa, Podgłębokiego, Puchaczowa i Uścimowa. Uroczystość prowadziły Martyna Łabęcka i Magdalena Przybylska uczennice drugiej klasy technikum logistycznego w Ludwinie.

Przed ogłoszeniem wyników uczniowie częstowali się  - jak na imprezę turystyczną przystało - kiełbaskami na gorąco oraz ciepłymi i zimnymi napojami.

Jury obradowało w składzie: Elżbieta Marta Guz - przewodnicząca, Kazimierz Radko - sekretarz Starostwa Powiatowego w Łęcznej, Dorota Zając - nauczyciel ZS w Ludwinie oraz Aneta Skoczylas - uczennica kl. II ZS w Ludwinie.

Galeria

Zostaw komentarz