Promocja naszej szkoły w Cycowie
2013-03-29 09:42:08

W stroju górnika łatwiej podjąć decyzję;)

25 marca 2013 r. w Gimnazjum w Cycowie odbyła się Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych Cyców 2013. Na giełdzie ofertę edukacyjną zaprezentowały m.in. szkoły z Lublina, Chełma, Łęcznej, Świdnika, Puchaczowa, Kijan, Ludwina. Nie zabrakło tam także reprezentacji Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.

Uczniowie starali się zachęcić gimnazjalistów z Cycowa do podjęcia nauki w ZSG, przedstawiając największe atuty naszej szkoły. Jednym ze sposobów zwracających uwagę uczniów i jednocześnie informującym o zawodzie było górnicze umundurowanie - to sprawiło, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zwłaszcza dziewczęta próbowały sprawdzić czy w górniczym stroju będzie im do twarzy. Być może dzięki takiej akcji ilość dziewcząt w naszej szkole wzrośnie:)

Informacje o szkole, jej sukcesach, proponowanych profilach klas, kryteriach przyjęć oraz zajęciach pozalekcyjnych przekazywali zainteresowanym: Andrzej Puzio z kl. IIId oraz Daniel Wiechnik z kl. IVb wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych, Andrzejem Bodzakiem.

Galeria

Zostaw komentarz