Sportowe sukcesy ZSG
2015-05-11 07:54:55

Sportowe sukcesy ZSG

Uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej to dobrzy siatkarze, świadczą o tym wygrane turnieje rozegrane w Zespole Szkół Rolniczych Kijanach oraz w Zespole Szkół im. K.K. Jagiellończyka w Łęcznej. W obu turniejach nasza drużyna zajęła I miejsce. Gratulujemy chłopakom sukcesów sportowych, a wszystkich uczniów, którym siatkówka sprawia przyjemność, zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS im. K.K. Jagiellończyka w Łęcznej

Turniej odbył się 22 kwietnia 2015r., oprócz gospodarzy wzięła w nim udział drużyna z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów. Trwał sześć godzin, poziom był bardzo wysoki, a walka zacięta i wyrównana, świadczą o tym rozegrane sety.

ZSG Łęczna – ZS Jagiellończyk 3-2

ZSG Łęczna – ZSR Kijany 3-1

ZS Jagiellończyk - ZSR Kijany 2-3

Klasyfikacja  końcowa

I – ZSG Łęczna

II – ZSR Kijany

III – ZS Jagiellończyk Łęczna

Galeria

Puchar Wiosny – XII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

25 marca 2015 r. w ZS w Ostrowie Lubelskim odbył się XII Puchar Wiosny turniej piłki siatkowej chłopców. Wzięli w nim udział także uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.

Nasza drużyna zdobyła I miejsce w turnieju.

W tym roku w turnieju udział wzięły drużyny z ZSG w Łęcznej, ZS Jagiellończyk w Łęcznej, ZSR w Kijanach i drużyna z naszej szkoły.

Po rozgrywkach systemem każdy z każdym wyniki turnieju przedstawiają się następująco 

ZSG Łęczna -ZS Jagiellończyk 1-2, ZSR Kijany-ZS Ostrów-Lub. 1-2, ZSG Łęczna-ZSR Kijany 2-0, ZS Jagiellończyk-ZS Ostrów Lubelski 0-2, ZSG Łęczna-ZS Ostrów Lubelski 2-1, ZS Jagiellończyk - ZSR Kijany 1-2.

Klasyfikacja  końcowa

I – ZSG Łęczna

II – ZS Ostrów Lubelski

III – ZS Jagiellończyk Łęczna

IV – ZSR Kijany

Galeria

Zostaw komentarz