Szkoła pełna Mikołajów
2016-12-07 13:26:46


Szkoła pełna Mikołajów

W piękny śnieżny poranek 6 grudnia w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej pojawiła się pachnąca, okazała choinka, a szkolne korytarze zaroiły się od mikołajkowych czapek.

Podczas przerw rozbrzmiewały nastrojowe świąteczne piosenki m.in. Last Christmas i Christmas time. Świąteczny klimat gościł także na lekcjach. Mikołajowie tłumaczyli się wielkim zmęczeniem po nocnym rozwożeniu prezentów i liczyli na wielkoduszne potraktowanie ich przez nauczycieli. Bywało, że i nauczyciele wkładali czerwone czapeczki i wtedy w stu procentach wszyscy dobrze się bawili.

Atrakcją było wspólne zdjęcie przy szkolnej choince z dyrektorem ZSG Arkadiuszem Maruchą. Nie od dziś wiadomo, że i dyrektor jest Mikołajem i jak na takiego przystało rozdawał uczniom bardzo słodkie prezenty. Chętnych na pokrzepienie czekoladką nie brakowało. Szansę na dodatkowy słodki przysmak mieli także uczniowie, którzy wzięli udział w świątecznym quizie prowadzonym podczas przerw przez Mikołajów z Samorządu Uczniowskiego.

Dobrze jest być Mikołajem, nie tylko 6 grudnia, w każdym przypadku satysfakcja gwarantowana. Tego dnia w szkole było mnóstwo dobrej energii, a uczniowie wychodzili z niej zadowoleni.

Galeria
Zostaw komentarz