Targi Edukacyjne 2018
2018-03-15 12:49:14


Targi Edukacyjne 2018

W dniach 15-16 marca Zespół Szkół Górniczych uczestniczył w Targach Edukacyjnych hali przy ul. Dworcowej w Lublinie. Stoisko uczniowie dzielili wspólnie z ZS w Ostrowie Lubelskim.

Chętnych do promocji ZSG nie brakowało. Pierwszego dnia do nauki zawodu technika górnictwa podziemnego, technika przeróbki kopalin stałych, technika mechanika i technika elektryka zachęcali: Jarosław Czubacki z kl. 3d, Kacper Kociuba z kl. 2a, Kacper Bytys z kl. 2a oraz Patryk Roślik z kl. 2m.

W piątek na lubelskich targach ZSG reprezentowali: Bartosz Broński, Piotr Borowski i Sebastian Kowalik – wszyscy z kl. 2m. Oprócz oficjalnej reprezentanci towarzyszli inni uczniowie ZSG obecni na Targach. Spontanicznie podejmowali rekrutację do swojej szkoły.

Dzięki uprzejmości dyrekcji Targów Edukacyjnych obydwie szkoły: ZSG w Łęcznej i ZS w Ostrowie Lubelskim, otrzymały plac wystawienniczy za darmo. Znajdował się on w bardzo atrakcyjnym, bo centralnym miejscu hali. Dzięki temu niemal do końca targów  młodzież gimnazjalna podchodziła do górniczych stoisk.

Uczniowie ZSG spisali się na medal z zapałem angażując się w sprawę naboru uczniów do klas pierwszych.

Galeria

Zostaw komentarz