Targi Edukacyjne w Powiecie Łęczyńskim
2015-03-11 08:45:10

Targi Edukacyjne w Powiecie Łęczyńskim

Czym się kierować planując dalszą edukację i karierę zawodową? Czy chciałbyś lepiej poznać swoje umiejętności i predyspozycje zawodowe? Jakie masz perspektywy na przyszłość?

Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy do uczestnictwa w Targach Edukacyjnych, które odbędą się dnia 18 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 2 przy ul. Jaśminowej 6 w Łęcznej.   Prezentacje rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do godziny 14:30. Organizatorzy Targów Edukacyjnych: Starostwo Powiatowe w Łęcznej wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Przyjdź, poznaj i skorzystaj! Różnorodny i bogaty program Targów przewiduje między innymi przybliżenie uczestnikom pełnej oferty edukacyjnej i warunków rekrutacji szkół publicznych prowadzonych przez powiat łęczyński. Targi Edukacyjne będą również doskonałą okazją do promocji kształcenia ustawicznego wśród osób dorosłych.

W jednym miejscu i czasie ofertę edukacyjną zaprezentują następujące placówki: Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, Zespół Szkół w Ludwinie, Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie, Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej, Zespół Szkół nr 1 w Łęcznej, Liceum Ogólnokształcące w Puchaczowie.

Program Targów wypełnią widowiskowe prezentacje: kącik fryzjerski, pokazy makijażu, punkt diagnostyczny oraz pokazy gastronomiczne. Podczas Targów odbędą się także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Szkoły zaprezentują ofertę zajęć dodatkowych rozwijających pasje i talenty uczniów. Targom towarzyszyć będą występy artystyczne młodzieży.

Podczas Targów Edukacyjnych zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z ofertami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej.

Podczas Targów łącznie przewidziano udział blisko 10 Wystawców.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Łęcznej wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Patronat mediany nad imprezą objęli: Tuba Łęcznej, leczna24.pl, Gazeta Regionalna Pojezierze, Radio Lublin, Dziennik Wschodni.

Kiedy? 18 marca 2015 roku, w godzinach od 11:00 do 14:30.

Gdzie? W Zespole Szkół Nr 2 (ul. Jaśminowa 6) w Łęcznej.

 ZAPROSZENIE

Wstęp bezpłatny

Do zobaczenia!

Zostaw komentarz