Turniej Tenisa Stołowego
2012-12-17 11:30:16

Turniej Tenisa Stołowego

15 grudnia 2012 r. w Zespole Szkół Górniczych odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Łęczyńskiego. Turniej skierowany był do młodzieży i nauczycieli ze szkół terenu Powiatu Łęczyńskiego. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.

Pomysłodawcą imprezy był Paweł Woliński, nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach, zaś organizatorem Arkadiusz Marucha Dyrektor Zespołu Szkół Górniczych i Adam Matej nauczyciel wychowania fizycznego.

Do rywalizacji o Puchar Starosty przystąpili nauczyciele: Dariusz Bednaruk, Andrzej Dudziak, Piotr Gałat, Józef Krauze, Agnieszka Kwiecińska, Arkadiusz Marucha, Adam Matej, Robert Oremczuk, Stanisława Pasieczna i Ewa Sawka-Kunach.

Uczestnikom kibicowali: Małgorzata Kosiarska, Wicedyrektor ZSG Edyta Król, Alicja Matej, Wicestarosta Kazimierz Budka  oraz słuchacze z ZSG w Łęcznej.

Finaliści turnieju w kategorii kobiet:

I miejsce – Agnieszka Kwiecińska, ZS nr 2 w Łęcznej

II miejsce – Ewa Sawka-Kunach, ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej

III miejsce – Stanisława Pasieczna, ZS nr 2 w Łęcznej

Finaliści turnieju w kategorii mężczyzn:

I miejsce – Dariusz Bednaruk, Zespół Szkół w Cycowie

II miejsce – Adam Matej, ZSG w Łęcznej

III miejsce – Piotr Gałat, ZSG w Łęcznej

Dyplomy i puchary zwycięzcom wręczał Wicestarosta Łęczyński Kazimierz Budka, natomiast Dyrektor ZSG Arkadiusz Marucha każdego z uczestników obdarował szkolnymi gadżetami.

Galeria

 

Zostaw komentarz