Wygrali w Linteriadzie i w nagrodę pojechali w góry
2018-03-29 12:06:18

Wygrali w Linteriadzie i w nagrodę pojechali w góry

„Broda Team”, zwycięska drużyna, biorąca udział w konkursie ogłoszonym przez współpracującą ze szkołą firmą PRG Linter S.A., w dniach 19-25 marca przebywała w pięknie położonym w beskidzkich górach, ośrodku wypoczynkowym w Istebnie.

Młodzież wraz z opiekunami korzystała z ośrodka firmy Linter Tour S.A. Oprócz darmowego zakwaterowania, miała zapewnione całodzienne wyżywienie, możliwość darmowego korzystania z aquaparku, sauny i innych atrakcji. Pozostały czas zwycięzcy zagospodarowywali sobie sami. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, z naładowanymi akumulatorami na przyszły czas egzaminów maturalnych.

Na miejscu zwiedzili Wisłę, galerię trofeów Małysza, a także Istebną. Często w ośrodku korzystali z aquaparku, który nie dość, że był darmowy to jeszcze  nie limitowany czasowo. Atrakcją było także zjeżdżanie z położonego naprzeciwko ośrodka stoku. Jako, że czynny był dopiero w weekend  młodzież poradziła sobie inaczej… Zjeżdżali na workach, a potem na zakupionych jabłuszkach. Zjazd z wysokości 140 metrów to była dla nich super atrakcja.

Były także wędrówki po górach, na przykład pod trójstyk granicy Polski, Czech i Słowacji. Chłopcy chwalili sobie niesamowite widoki, jedynym mankamentem był brak śniegu, w czasie kiedy Lubelszczyzna była nim dosłownie zawalona. W Istebnej w piątek wieczorem uczestniczyli  w drodze krzyżowej w kościele Dobrego Pasterza, a w sobotę we mszy św. Czas minął szybko.

Zgodnie twierdzili że to była wspaniała nagroda, jakiej jeszcze nie mieli, niezwykle motywująca do podejmowania wysiłku na przyszłość.

Przypominamy, że w gronie zwycięskiej „Broda Team” znaleźli się: Piotr Lipczak, Paweł Barczak, Mateusz Pytka, Karol Kozdroń, Maciej Choroś i Jakub Okoń (uczniowie kl. 4d technik elektryk). Grupą opiekowali się nauczyciele przedmiotów zawodowych: Ewa Pytka (szkolny koordynator konkursu „Linteriada”) oraz Tomasz Saran (wychowawca klasy). Dzięki kreatywności uczniów również nauczyciele skorzystali ze wspaniałego wypoczynku.

W tym samym czasie w ośrodku odpoczywała młodzież z Ostrowa, zwycięzcy konkursu „Linteriada”, który równolegle odbywał się w ZS w Ostrowie Lubelskim.

Wszyscy uczniowie i opiekunowie dziękują firmie PRG „Linter” S.A. za wspaniały konkurs, a także niesamowitą nagrodę.

Galeria

Zostaw komentarz