Z entuzjazmem w nowy rok szkolny 2017/2018
2017-09-05 10:28:51


Z entuzjazmem w nowy rok szkolny 2017/2018

4 września po dwóch miesiącach wakacji w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej po raz pierwszy zabrzmiał szkolny dzwonek, obwieszczając rozpoczęcie roku. W tym roku naukę podejmie 253 uczniów, w tym 64 w trzech klasach pierwszych.

- Inauguracja nowego roku szkolnego to czas, kiedy po wakacyjnym odpoczynku z nadzieją spoglądamy w przyszłość, tworzymy nowe plany i wyznaczamy drogę na najbliższy rok – mówił dyrektor Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej Arkadiusz Marucha – Szczególne życzenia kieruję do Was, drodzy uczniowie. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam same sukcesy, a nauka zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.  Wszystkim, którzy po raz pierwszy przekroczą szkolne mury, życzę by ich udziałem stały się wyłącznie pozytywne doświadczenia, a pobyt w szkole wiązał się z przyjemnością zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań oraz był czasem radosnego przebywania w gronie rówieśników.

Życzenia owocnej pracy u progu rozpoczynającego się roku szkolnego uczniom i nauczycielom złożył Sekretarz Powiatu Łęczyńskiego Kazimierz Radko.

Po części oficjalnej młodzież spotkała się z wychowawcami w klasach.

Galeria

Zostaw komentarz