Zadźwięczał ostatni dzwonek
2016-06-25 10:44:18

Zadźwięczał ostatni dzwonek

Na tę chwilę uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej czekali od września. 24 czerwca 2016 r. przyszli po raz ostatni przed wakacjami spotkać się z wychowawcami i nauczycielami w szkolnych murach.

Zanim jednak otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej sprawowanej w kościele św. Barbary. Następnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, w którym wzięli udział zaproszeni goście: Marta Piwońska, Naczelnik Wydziału Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Lech Pocheć właściciel OSK „Pionier” w Łęcznej oraz Krzysztof Pachocki przewodniczący Rady Rodziców.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki przyszedł czas na dokonanie podsumowań i podziękowanie wszystkim za pracę. Podczas uroczystości podsumowującej wyniki edukacyjne osiągnięte w mijającym roku szkolnym nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie.    

 Ostatnim akcentem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów pod kierunkiem Zofii Jarosiewicz i Henryka Harmasza. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.

Życzymy  wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania. Życzymy  wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, nawiązaniu nowych wartościowych  przyjaźni.

Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Galeria

Zostaw komentarz