ZSG włączyła się w Akcję "Mikołaj o Tobie nie zapomni"
2017-11-13 13:35:53


ZSG dołączyła do grona Świętych Mikołajów

Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu.
Dz 20,35


Młodzież z Samorządu Uczniowskiego wraz z pracownikami biblioteki szkolnej włączyła się w prowadzoną od wielu lat w parafii św. Barbary w Łęcznej Akcję "Mikołaj o Tobie nie zapomni".

Akcja została ogłoszona w tę niedzielę przez Świetlicę Opiekuńczo-Wychowawczą działającą w parafii. Po każdej Mszy św. można było zalosować specjalny kartonik w kształcie choinki z wpisanym imieniem i wiekiem dziecka, dla którego należało przygotować paczkę świąteczną.

W tym roku Samorząd Uczniowski zdecydował, że włączy się w akcję i przygotuje dla potrzebującego dziecka paczkę. Uczniowie naszej szkoły przygotują mikołajową paczkę dla 10-letniego Kacpra.

Do paczki można włożyć zabawki, sprzęt sportowy, artykuły szkolne i papiernicze, słodycze i inne stosowne do wieku dziecka artykuły. Przewodniczący klas będą o informować w szkole o tej inicjatywie oraz zbierać przyniesione przez uczniów podarunki. Zebrane dary można będzie składać w bibliotece do 27 listopada. Później zostanie przygotowana paczka i dostarczona do Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej przy parafii. Paczki "na Mikołaja" zostaną przez ekipę Świętych Mikołajów rozwiezione do dzieci.

Włączając się w tę akcję też możemy zostać MikołajamiJ

Zostaw komentarz